Laminacja brwi to jedna z metod stylizacji brwi polegająca na nadaniu plastyczności włoskom. Służy do ujarzmienia niesfornych włosków, nadaniu im jednego kierunku, ułożenia. W efekcie są grubsze, bardziej błyszczące i odżywione.

Laminacja brwi - na czym polega zabieg?

Laminacja brwi polega na pokryciu wszystkich włosków specjalnym preparatem, który zawiera kwas tioglikolowy. Kwas ten powoduje rozerwanie wiązań dwusiarczkowych, co skutkuje możliwością wpłynięcia na kształt i kierunek wzrostu włoska. Łuska włoska otwiera się i z tego powodu w kolejnych etapach zabiegu niezwykle istotna jest regeneracja włosa. Brwi pokrywa się preparatami, które mają za zadanie zamknąć łuskę i wypełnić jej ubytki. Preparatami takimi mogą być:

  • keratyna,
  • oleje roślinne.

Spajają one strukturę włosa, powodując, że będzie on gładki i usztywniony w kierunku, który został mu wcześniej nadany przez specjalistę. 

Laminowanie brwi - rodzaje:

Z koloryzacją

Bez koloryzacji

Efekty

Poprawiony
kształt

Zagęszczenie
włosków

Odżywienie
i blask

Przeciwskazania

Uczulenie na hennę

Opryszczka, zapalenie spojówek i inne infekcje

Łuszczyca lub rybia łuska

Stan zapalny powieki lub okolic brwi

Zapalenie, podrażnienie, świeże rany, otarcia, nadmierna opalenizna skóry

Niewygojony makijaż permanentny

Laminacja brwi - nasze realizacje

Polecamy także

Lifting rzęs

W salonie Ikhakima Beauty możesz zadbać o brwi i rzęsy podczas jednej wizyty. Zapraszamy także na lifting rzęs . Jest to wyjątkowa metoda trwałego podkręcenia rzęs, polecana szczególnie Paniom, których naturalne rzęsy są proste i rosnące w dół.

Laminacja brwi Łódź

Wykonujemy laminację brwi oraz wiele innych zabiegów kosmetycznych w Zgierzu, oddalonym od Łodzi o ok. 15km. W naszym salonie zabiegi wykonują profesjonalistki z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca to także pasja. Zapewniamy indywidualne podejście, wysoką jakość usług oraz chętnie dzielimy się wiedzą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby ze Zgierza, Łodzi i okolic.

Laminowanie brwi

Laminowanie brwi to  zabieg, dzięki któremu uzyskasz idealny ich kształt bez wystających niesfornych włosków, czy nieregularnej linii. Laminowanie nada brwiom właściwy kształt i okiełzna włoski, które będą ułożone we właściwym kierunku.

Laminowanie brwi w Zgierzu

Laminowanie brwi w salonie Beauty Room w Zgierzu daje pół-trwały efekt. Co to oznacza? Że zabieg ten nie jest permanentny i jest rewelacyjną alternatywa dla klientek i klientów, którzy z jakichś powodów nie mogą mieć wykonanego permanentnego makijażu brwi. Po zabiegu laminowania brwi są gładsze, grubsze, pełniejsze i trwałe. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i szybki. Można go uzupełnić koloryzacją brwi oraz regulacją, co pozwoli w sposób kompleksowy na nadanie właściwego kształtu i wyglądu brwiom. Laminowanie brwi to hit 2021 roku i jest już dostępne w naszym salonie. Zapraszamy do zapisów.

Laminacja rzęs Zgierz

Laminacja rzęs Zgierz w salonie Beauty Room to idealny zabieg dla prostych i przerzedzonych rzęs. Co daje zabieg? Efektem są podkręcone rzęsy, które optycznie otwierają oko i powodują, że wydaje się większe. Zabieg polega na nałożeniu na rzęsy specjalnego preparatu, który pozwala na nadanie im pożądanego kształtu, a następnie na nałożeniu kolejnej warstwy płynu, który z kolei. ma zadanie odżywić i wypełnić łuskę włosa. 

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Jeśli chcesz, aby Twoje brwi były pięknie ułożone i prezentowały się dobrze w każdej sytuacji, zapraszamy do zapisów na zabieg laminacji brwi w naszym salonie w Zgierzu.