Rekonstrukcja Joico  to profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów, dla wszystkich Pań które marzą o zdrowych i lśniących włosach. Joico przeznaczony jest do pielęgnacji i odbudowy włosów zniszczonych, osłabionych, łamliwych, szorstkich, suchych i matowych. Mogą z niego korzystać wszyscy, którzy pragną mieć silne, elastyczne, zdrowe włosy bez puszenia, oraz chcą przedłużyć efekt zabiegów fryzjerskich.

Rekonstrukcja Joico - jak wygląda zabieg?

To jedyny sposób na skuteczną odbudowę włosów, który działa zawsze, nawet gdy inne metody już zawiodły.

Zabieg jest odpowiedzią na problemy z włosami, takiemi jak silne zniszczenie, puszenie, łamliwość, przesuszenie, mała podatność na układanie. To skuteczna metoda na odbudowę i scalenie zerwanych łańcuchów peptydowych, będących naturalnym spoiwem i stanowiących strukturę włosów.

Zabieg jest poprzedzony analizą włosów, trwa ok. 30 minut i jest przeprowadzany przez fryzjera-stylistę, który w prawidłowy sposób dobiera moc zabiegu do stanu włosów i odpowiednio aplikuje na włosy poszczególne produkty. Dodatkowo zabieg gwarantuje poczucie odprężenia i głębokiego relaksu oraz ma cudowny zapach, który towarzyszy przez cały czas oraz utrzymuje się na włosach długo po zabiegu.

Zabieg uwielbiany przez gwiazdy Hollywood

Największymi fankami Zabiegu Rekonstrukcji K-PAK są siostry Kardashian, sama Kourtney Kardashian pisała o nim na blogu, a pozostałe siostry wykonują go podczas każdej wizyty w salonie. Ale wśród gwiazd kina i sceny muzycznej fanek marki JOICO jest bardzo dużo, np. markę uwielbia aktorka Robin Wright znana z serialu House of Cards, Hilary Duff, AnnaLynne McCord, Gina Rodriguez, piosenkarka Ellie Goulding i Katy Perry.

Zabieg jest nagradzany od lat w prestiżowych konkursach fryzjerskich, doceniany i wyróżniany przez redakcje magazynów beauty i fashion na całym świecie, m.in. ELLE, Harper’s Bazaar, Vanity Fair.

Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK cieszy się również coraz większym uznaniem w Polsce, w Zgierzu ma także już swoich ulubieńców. 

Rekonstrukcja włosów Joico Zgierz - technologie

Bio-Advanced PeptideTM

To technologia pozwalająca na regenerację łańcuchów peptydowych (białkowych) we włosach, które zostały przerwane, co wpłynęło na pojawienie się zniszczeń.

QuadramineR Complex

To z kolei zestaw 19 aminokwasów dobranych tak, by jak najbardziej przypominać naturalną keratynę ludzkich włosów W substancji tej zawarte są aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych, niektóre przeznaczone do odbudowy kory i rdzenia (o masie cząsteczkowej 150), pozostałe odnawiające łuskę (o masie cząsteczkowej 2500)

Strefa fryzjerska

Polecamy także

Keratynowe prostowanie włosów

Oferujemy również  profesjonalny zabieg keratynowego prostowania włosów. Przeznaczony jest on do pielęgnacji i odbudowy włosów zniszczonych, osłabionych, łamliwych, szorstkich, suchych i matowych. Mogą z niego korzystać wszyscy, którzy pragną mieć silne, elastyczne, zdrowe włosy bez puszenia, oraz chcą przedłużyć efekt zabiegów fryzjerskich.

Rekonstrukcja Joico Łódź

Wykonujemy rekonstrukcję Joico w Zgierzu, który znajduje się ok. 15 km od Łodzi. Zabieg ten to jedyna odpowiedź na skuteczną odbudowę włosów. Jeżeli cierpisz na osłabione, pozbawione blasku, suche włosy, ta kuracja jest dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich klientów z Łodzi, Zgierza i okolic.