Wykonujemy pełną gamę upięć, koków, fryzur wieczorowych, fal, loków i warkoczy dopasowanych do różnego rodzaju okazji.
Jeżeli wybierasz się uroczystość taką jak wesele, zabawa karnawałowa lub czeka Cię ważne spotkanie biznesowe – zapraszamy. Twoje włosy będą perfekcyjne.

Jak upinamy włosy?

Fryzurę dobieramy pod kątem urody i charakteru klientki, ale bierzemy pod uwagę również rodzaj uroczystości, makijaż czy kreację.
Nasze upięcia są niezwykle trwałe – dzięki perfekcyjnemu wykonaniu nie będziesz martwić się, o to, czy po całonocnych szaleństwach na parkiecie nadal wyglądasz dobrze. Jasne, że wyglądasz! 🙂

Upięcia ślubne

Wykonujemy również fryzury ślubne – zarówno luźne, lekkie upięcia, jak i delikatne czesane wiatrem loki czy wytworne koki.
Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie dlatego przed każdym zabiegiem dokonujemy konsultacji. Świetnie, gdybyś miała ze sobą zdjęcie swojej wymarzonej fryzury – bardzo ułatwi nam to ustalenie czego pragniesz.

Strefa fryzjerska

Polecamy także

Koloryzacja

W salonie Ikhakima Beauty oferujemy także koloryzację włosów. Strzyżenie wzbogacone o koloryzację może dać efekt o jakim już dawno marzyłaś. Nasze stylistki są na bieżąco z trendami. Doradzą i dobiorą kolor do Twojej urody i preferencji 🙂

Upięcia Łódź

Upięcia włosów wykonujemy w Zgierzu, który znajduje się ok. 15 km od Łodzi. Wykonujemy upięcia na każdą okazję lub bez okazji. Dopasujemy rodzaj upięcia do Ciebie.  Zapraszamy wszystkich klientów z Łodzi, Zgierza i okolic.