10 różnych kobiet,
10 innych charakterów,
10 odmiennych historii.

1 zgrany zespół,
1 wspólny cel,
1 motywacja ponad miarę.

Każda z nas jest inna, każda ma inne doświadczenie, marzenia, plany.
Łączy nas pasja.. pasja do pracy, która wykonujemy i miejsca które tworzymy.
Część z nas znacie już bardzo długo, niektóre poznałyście niedawno.

Chcemy Wam trochę o sobie opowiedzieć, abyście czuły się w naszym salonie jak w domu, swobodnie jak wśród najlepszych przyjaciółek.
Zapraszamy Was do naszego świata, w którym mamy nadzieję zakochacie się tak jak my.

10 różnych kobiet,
10 innych charakterów,
10 odmiennych historii.

1 zgrany zespół,
1 wspólny cel,
1 motywacja ponad miarę.

Każda z nas jest inna, każda ma inne doświadczenie, marzenia, plany.
Łączy nas pasja.. pasja do pracy, która wykonujemy i miejsca które tworzymy.
Część z nas znacie już bardzo długo, niektóre poznałyście niedawno.

Chcemy Wam trochę o sobie opowiedzieć, abyście czuły się w naszym salonie jak w domu, swobodnie jak wśród najlepszych przyjaciółek.
Zapraszamy Was do naszego świata, w którym mamy nadzieję zakochacie się tak jak my.

Nasz Zespół

Renata Banasiak

fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem, szkoleniowiec. Doradzi, pomoże, wytłumaczy. Ostoja spokoju, artystyczna dusza. Oprócz fryzjerstwa jej pasją jest florystyka co objawia się w pięknych detalach i wystroju naszego salonu.

Angelika Banasiak

kosmetolog, linergistka. Dziewczyna żywioł – wszędzie jej pełno. Jednak kiedy zaczyna pracować staje się skrupulatną perfekcjonistką. Praca to jej absolutna pasja – ciągle doskonali swoje umiejętności i zdobywa wiedzę aby być jeszcze lepszym specjalistą.

Asia Brzezińska

stylistka paznokci z głową pełną szalonych pomysłów. Potrafi wyczarować cuda na paznokciach. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Oprócz zdolności artystycznych ma jeszcze co najmniej jeden mega talent – wspaniale gotuje!

Ola Biegas

stylistka paznokci. Młoda, ambitna i bardzo utalentowana. Zawsze zaskakuje świetnymi pomysłami i swoim wesołym usposobieniem. Zakochana w makijażu upiększy również Wasze śliczne buzie!

Nasz Zespół

Renata Banasiak

Witajcie! Z wykształcenia, a także z zamiłowania, jestem fryzjerem. Trwa to już od 37 lat. Sama zastanawiam się czasem, kiedy ten czas zleciał 😀 Własną działalność rozpoczęłam w 2002 roku i to były zalążki przyszłego “Beauty Room’u”. Mimo tak wielu lat doświadczenia regularnie uczestniczę w szkoleniach, ponieważ fryzjerstwo to branża, w której cały czas mnóstwo się dzieje, a ja chcę dawać Wam wszystko co w nim najlepsze! Największą satysfakcję w pracy daje mi…. Wasze zadowolenie, bo to właśnie ono jest dla mnie najważniejsze! 

Jak większość ludzi, oprócz pracy mam też drugą pasję: jest nią wystrój i aranżacja wnętrz oraz florystyka (co czasem możecie zaobserwować w naszym salonie). Uwielbiam piękno, a także tworzenie. Relaksuje mnie to i wycisza. Osoby, które mnie znają opisują mnie jako ciepłą i wyrozumiałą oazę spokoju. Zawsze pomogę, doradzę, wytłumaczę i wysłucham. Ale jak wiadomo, wszystko ma swoje granice, nawet moja anielska cierpliwość 😀

Angelika Banasiak

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i…. dziennikarką. Jestem marzycielką, twardo stąpającą po ziemi, i choć to oksymoron, jest tak w rzeczywistości. Jeśli o czymś marzę – robię wszystko, aby to marzenie urzeczywistnić. Moja praca to moja największa pasja. Nie wyobrażam sobie, abym mogła robić cokolwiek innego. W “Beauty Room” wkładam całe swoje serce, bo stworzyłam go z miłością i zaangażowaniem. Zawsze chciałam pracować w miejscu, w którym najważniejsze będą szacunek, zrozumienie i pasja – chyba mi się udało 😉 W kosmetyce zajmowałam się już chyba wszystkim, szukając tego, co najbardziej mnie cieszy. Na ten moment zajmuję się głównie kosmetologią estetyczną i pielęgnacyjną, makijażem permanentnym, stylizacją brwi oraz stylizacją rzęs, jednak nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa 😀 Jestem zaprzeczeniem reguły, że jeśli ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego. A to dlatego, że jestem perfekcjonistką – wszystko co tylko robię, musi być na najwyższym poziomie i dotyczy to każdej sfery mojego życia. Nie uznaję półśrodków. Wyznaję zasadę, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego ukończyłam szkołę na kierunku “Technik usług kosmetycznych” oraz studia na kierunku “Kosmetologia” ze specjalizacją “Medycyna estetyczna”. Oprócz tego, uczestniczyłam oraz nadal uczestniczę w niezliczonej ilości szkoleń z każdej dziedziny, którą się zajmuję. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy zdecydowałam się na dzielenie się tym, co umiem, szkoląc innych. 

Oprócz kosmetyki, w salonie zajmuję się również… przedłużaniem włosów! Trwa to już ponad 8 lat i kocham ten odłam fryzjerstwa, również nieustannie szkoląc się w tej dziedzinie. Prywatnie zajmuję się…, życiem. Ponieważ ani zawodowo, ani prywatnie, nie potrafię usiedzieć w miejscu, i bardzo szybko się nudzę, ciągle próbuję czegoś nowego. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, nowe miejsca, nowe smaki, nowe aktywności. Lubię wszystko co jest inne, nowe i ciekawe. Uważam, że życie to nie suma oddechów, ale suma momentów, które zapierają dech w piersiach, dlatego staram się wykorzystywać je na 10000%!

Beata Balcerzak

Żona, matka, wieczny student. To 4 najlepiej opisujące mnie słowa. Z wykształcenia jestem grafikiem,  a z zamiłowania stylistą paznokci. Pazurami zajmuje się od około 4 lat. Ukończyłam wiele szkoleń i cały czas uczestniczę w kolejnych. Oprócz paznokci, Angela zaraziła mnie też miłością do stylizacji rzęs, czym również zajmuję się w salonie. Zapytana gdzie pracuję, odpowiadam „ja nie pracuję, ja realizuje swoją pasję” <3 Od połowy 2019 roku Beauty Team stał się moją drugą rodziną. Dzięki wsparciu dziewczyn i swojemu zamiłowaniu do poszerzania umiejętności i zdobywania wiedzy, zdecydowałam się na zgłębienie tajników kosmetologii na kierunku “Technik usług kosmetycznych”.  

Co mnie wyróżnia? Ci co mnie znają, wiedzą, że mam głowę pełną szalonych pomysłów, które uwielbiam uwieczniać na Waszych pazurach. Może i mam problem z odróżnieniem koloru miętowego od fuksji ale za to potrafię w taki sposób je połączyć,  że mucha nie siada! Praca manualna mnie wycisza, relaksuje i wprowadza w trans, dlatego kiedy maluję wzorek albo robię rzęsy, czasem nie ma ze mną kontaktu 😀
Co o mnie mówią klientki? Ciepła, wiecznie uśmiechnięta, pozytywnie zakręcona Becia 😀 Chyba mają rację 😉 Co robię w wolnym czasie? Cieszę się każdą chwilą życia, nękam moich bliskich moją pasją do rysunku, podróżowania i wspieram ich pasje.

 

Ania Bartnik

Dyplomowana pielęgniarka, technik usług kosmetycznych. Praca z ciałem i umysłem ludzkim jest moją największą pasją. W Salonie “Beauty Room” jestem odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam satysfakcję i zdrowie klientów, dlatego ciągle się rozwijam, doszkalam, podnoszę kwalifikacje zawodowe i techniki zabiegowe. Jestem ciekawa każdego pacjenta, a każdy przypadek to dla mnie wspaniałe, nowe wyzwanie. Fascynują mnie zmiany jakie zachodzą w skórze po doborze odpowiednich zabiegów, technik i preparatów.
Wspólnie z zepsołem “Beauty Room” z ogromną wiedzą, pokorą i indywidualnością podchodzę do planowania terapii i wykonywania zabiegów kosmetycznych. Zapraszam na konsultację, jestem przekonana, że ułożymy cudowny plan do Twojej metamorfozy. 

Moja praca z ludźmi to 25 lat doświadczeń, dzielenia się sobą, wspierania, motywowania, zachęcania do zmian, zmieniania nawyków. To kawałek mojego szczęśliwego życia. A gdy nie jestem w pracy, możecie zobaczyć mnie ze smyczą w dłoni, pędzącą jako wolontariusz ze schroniskowymi bezdomniakami na spacer, by znaleźć im dom, by zmienić ich świat. Kilka lat temu moje serce skradły amstaffy i pitbulle. Właściwie na tych rasach skupiam moje działania pomocowe. Cudowne psy, które nauczyły mnie cierpliwości, skupienia, konsekwencji w działaniu. Gdy opuszczam schronisko i pracę jestem mamą, żoną i szczęśliwą, aktywną kobietą .

Ola Kuberska

Mam na imię Ola i od jakiegoś czasu realizuje swój kolejny cel – być najlepszym managerem 😉
Moja przygoda z Beauty Room rozpoczęła się rok temu, choć z dziewczynami znam się już bardzo długo. Wierzę, że znalezienie się w takim teamie to nie był przypadek. Z wykształcenia jestem absolwentką biotechnologii na Politechnce Łódzkiej, lecz zaraz po studiach porzuciłam fartuch, aby podążać za swoimi marzeniami – nie za marzeniami innych ludzi  Próbowałam wielu zawodów, jednak dopiero tutaj odnalazłam swoje miejsce.  Zajmuje się nadzorowaniem działania salonu – doradzam, pomagam, motywuje, załatwiam, pilnuję, aby wszystko było zawsze dopięte na ostatni guzik! Jako prawa ręka szefowej dbam też o miłą atmosferę w pracy i czuwam nad jakością wykonywanych usług. Z wielkim zadowoleniem odbieram również Wasze telefony i znajduje wolne terminy na wizyty w naszym salonie <3 Dodatkowo prowadzę social media i staram się rozwiązywać wszystkie Wasze problemy. Niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda nie trzeba czekać długo, tylko chwilę 😉 W wolnych chwilach podróżuje z przyjaciółmi, chodzę na koncerty, zwiedzam nowe miejsca. Moim największym marzeniem jest objazdowa wycieczka po USA <3 Kocham zwierzęta, uwielbiam ciepłe kraje, plaże i plamy <3

Kosmetyczka Roku

Miło nam poinformować, że Angelika Banasiak została zwycięzcą plebiscytu Ekspresu Ilustrowanego pt. Mistrzowie Urody w 2019 r. w kategorii Kosmetyczka Roku na terenie powiatu zgierskiego. Czytelnikom dziękujemy za zaufanie i oczywiście zapraszamy do salonu.