Jeśli szukasz trwałego i wygodnego rozwiązania, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i olśniewać pięknym wyglądem już od samego rana to makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Wykonujemy makijaż permanentny brwi, ust oraz kresek na powiekach.

Makijaż permanentny - wskazania

Makijaż permanentny - czy jest na zawsze, czy boli?

Makijaż permanentny absolutnie nie boli. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że każda z Was inaczej odczuwa ból, ale większość naszych Klientek wychodzi z gabinetu pozytywnie zaskoczona. 98% określa to jako lekkie drapanie, a pozostałe 2% jako coś zupełnie do zniesienia.

Często boicie się poddać zabiegowi, w obawie, że nie będzie już odwrotu, a ta decyzja będzie z Wami przez całe życie. Makijaż permanentny nie jest na całe życie! Kiedyś wykonywało się tatuaże, które wykonywane były o wiele głębiej i często przypominały stempel. Dziś taki makijaż ma wyglądać przede wszystkim naturalnie. Należy go odświeżać co około rok/dwa lata, aby był widoczny przez cały czas w takim samym stopniu.

 

Wizualizacja makijażu permanentnego

 

Zastanawiasz się nad makijażem permanentnym brwi, ale nie wiesz, jak będzie on wyglądał? Chcesz sprawdzić, czy będziesz dobrze czuła się w nowych brwiach?

Wizualizacja makijażu permanentnego to zabieg, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Podczas godzinnej konsultacji linergistka opowie Ci na czym polega zabieg, omówi z Tobą poszczególne etapy, obali najczęściej powielane mity, przedstawi przeciwskazania do zabiegu i co najważniejsze – pokaże Ci jaki efekt makijażu można uzyskać właśnie u Ciebie.

Koszt zabiegu to 100 zł jeśli jednak w ciągu tygodnia zdecydujesz się na zabieg – kwota ta jest odejmowana od docelowej ceny makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny - nasze realizacje

Przeciwwskazania

Opryszczka (usta)

Cukrzyca

Choroby nowotworowe

Przyjmowanie sterydów

Epilepsja

Trwające infekcje wirusowe lub bakteryjne

Ciąża oraz okres laktacji

Przyjmowanie leków przeciwzapalnych i przeciwzakrzepowych

Hemofilia

Choroby dermatologiczne

Alergia na barwniki

Trwająca radio lub chemioterapia

Zasady pielęgnacji po makijażu permanentnym

Co się dzieje po zabiegu:

 • Tuż po wykonaniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Jest to stan przejściowy i normalny, który szybko mija. Makijaż jest ciemniejszy i bardziej wyrazisty. Może wydawać Ci się, że efekt jest przerysowany i za mocny, a po zabiegowa opuchlizna sprawia czasem, że również niesymetryczny. Pamiętaj, że jest to naturalna reakcja.
 • W ciągu kilku dni od zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać i znacząco blednąć. Po wyłuszczeniu efekt jest delikatniejszy, a kolor jaśniejszy.
 • Przez okres do 6 tygodni pigment stabilizuje się w skórze i przyjmuje kolor docelowy. Dopiero po tym okresie widoczny jest efekt końcowy. Dlatego właśnie konieczna jest druga wizyta – dopigmentowanie. Służy ona ewentualnemu uzupełnieniu braków oraz przyciemnieniu koloru.
 • Pamiętaj jednak, że makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy i nigdy nie będzie on tak wyglądał. Ma on dawać lekki, naturalny efekt, dopasowany do Twojej urody również wtedy, kiedy jesteś bez makijażu.
 • Przez 24h nie spożywaj alkoholu, aspiryny oraz napojów zawierających kofeinę (cola, kawa).
 • Przez cały czas, do zejścia strupka, przemywaj brwi 2 razy dziennie (rano oraz wieczorem) wacikiem nasączonym octeniseptem. Przemywanie polega na delikatnym dotykaniu, absolutnie zabronione jest ich pocieranie – może to doprowadzić do zerwania strupka.
 • Przy kąpieli, myciu głowy lub zmywaniu makijażu staraj się aby detergenty do mycia nie miały styczności z okolicą zabiegową. Po kąpieli bezwzględnie przemyj brwi octeniseptem.
 • Przez cały okres gojenia (ok 2 tygodnie) zabronione jest zrywanie, zdrapywanie, ścieranie łuszczącego się pigmentu. Spowoduje to nieestetyczne ubytki oraz może doprowadzić do zmiany ich koloru.
 • Przez okres minimum 2 tygodni od wykonania zabiegu nie należy korzystać z basenu i sauny oraz nie należy się opalać.
 • Zaleca się również, na okres gojenia, zrezygnować z intensywnych treningów fizyczny.
 • Absolutnie zabronione jest wykonywanie makijażu na lub w bardzo bliskiej odległości okolicy zabiegowej!
 • Przez 24h nie spożywaj alkoholu, aspiryny oraz napojów zawierających kofeinę (cola, kawa).
 • Przez pierwsze 3 godziny, co 30 min. oraz przed pójściem spać przemywaj makijaż wacikiem lub chusteczką higieniczną nasączoną mineralną lub przegotowaną wodą aby oczyścić okolicę zabiegową. Przemywanie polega na delikatnym dotykaniu ust, absolutnie zabronione jest ich pocieranie.
 • Nie wykonujemy zimnych okładów na okolicę zabiegową.
 • Od trzeciego dnia po zabiegu smarujemy usta dwa razy dziennie (rano i wieczorem) preparatem przekazanym przez linergistkę. Preparat nakładamy ZAWSZE czystym patyczkiem kosmetycznym. Nakładana warstwa musi być cienka, ledwie widoczna a usta jedynie zwilżone preparatem.
 • Przez cały czas, do zejścia strupka, przemywamy usta 2 razy dziennie (rano oraz wieczorem) wacikiem nasączonym octeniseptem. Przemywanie polega na delikatnym dotykaniu ust, absolutnie zabronione jest ich pocieranie – może to doprowadzić do zerwania strupka.
 • Przy kąpieli, myciu głowy lub zmywaniu makijażu staramy się aby detergenty do mycia nie miały styczności z okolicą zabiegową. Po kąpieli bezwzględnie przemywamy usta octeniseptem.
 • Przez cały okres gojenia (ok 2 tygodnie) zabronione jest zrywanie, zdrapywanie, ścieranie łuszczącego się pigmentu. Spowoduje to nieestetyczne ubytki oraz może doprowadzić do zmiany ich koloru.
 • Przez okres minimum 2 tygodni od wykonania zabiegu nie należy korzystać z basenu i sauny oraz nie należy się opalać.
 • Zaleca się również, na okres gojenia, zrezygnować z intensywnych treningów fizyczny.
  Absolutnie zabronione jest wykonywanie makijażu na lub w bardzo bliskiej odległości okolicy zabiegowej!
 • Przez 24h nie spożywaj alkoholu, aspiryny oraz napojów zawierających kofeinę (cola, kawa).
 • Przez pierwsze 3 godziny, co 30 min. oraz przed pójściem spać przemywaj makijaż wacikiem lub chusteczką higieniczną nasączoną mineralną lub przegotowaną wodą aby oczyścić okolicę zabiegową.
 • Przez cały czas, do zejścia strupka, przemywaj kreski 2 razy dziennie (rano oraz wieczorem) wacikiem nasączonym octeniseptem. Przemywanie polega na delikatnym dotykaniu powieki, absolutnie zabronione jest ich pocieranie – może to doprowadzić do zerwania strupka.
 • Przy kąpieli, myciu głowy lub zmywaniu makijażu staraj się aby detergenty do mycia nie miały styczności z okolicą zabiegową. Po kąpieli bezwzględnie przemyj powieki octeniseptem.
 • Przez cały okres gojenia (ok 2 tygodnie) zabronione jest zrywanie, zdrapywanie, ścieranie łuszczącego się pigmentu. Spowoduje to nieestetyczne ubytki na powiekach oraz może doprowadzić do zmiany ich koloru.
 • Przez okres minimum 2 tygodni od wykonania zabiegu nie należy korzystać z basenu i sauny oraz nie należy się opalać.
 • Zaleca się również, na okres gojenia, zrezygnować z intensywnych treningów fizyczny.
 • Absolutnie zabronione jest wykonywanie makijażu na lub w bardzo bliskiej odległości okolicy zabiegowej!

Cennik

Cena zawiera korektę do 3 miesięcy.

Polecamy także

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen

Dermapen, czyli mezoterapia mikroigłowa, to zabieg, którą pokochały nasze klientki. Odmładzanie skóry poprzez jej wygładzenie oraz niwelowanie zmarszczek i bruzd. Przeznaczony jest dla klientów, którzy borykają się z utratą gęstości, przebarwieniami, a także tych, którzy chcieliby nadać skórze pełnię blasku. 

Makijaż permanentny brwi Łódź

Jednym z głównych powodów, dla których wiele osób decyduje się na makijaż permanentny brwi, jest oszczędność czasu. Codzienne wypełnianie brwi przy pomocy kosmetyków może być uciążliwe i czasochłonne. Dzięki makijażowi permanentnemu, Twoje brwi będą zawsze perfekcyjne, niezależnie od sytuacji. Znajdujemy się w Zgierzu, zaledwie 15 km od Łodzi. 

Możliwość płatności ratalnej

W naszym salonie masz możliwość płatności ratalnej. Wykorzystaj ją na zabiegi od 100 do 5000 zł. 

Nie musisz już dłużej czekać z realizacją swoich marzeń! Przyznawalność to aż 95%.

W gabinecie nie musisz mieć ani karty, ani gotówki. Wystarczy, że zostawisz nam swój numer telefonu, a pracownicy MediPay skontaktują się z Tobą ustalając wszystkie szczegóły. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do zakładki “Płatność ratalna”. 

Makijaż permanentny brwi Zgierz -pielęgnacja po zabiegowa

Makijaż permanentny brwi - gojenie

Tuż po wykonaniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Jest to stan przejściowy i normalny, który szybko mija. Brwi permanentne zaraz po zabiegu są ciemne i wyraziste. Może wydawać Ci się, że efekt jest przerysowany i za mocny a pozabiegowa opuchlizna sprawia czasem, że również niesymetryczny.

Pamiętaj, że JEST TO NATURALNA REAKCJA. W ciągu kilku dni od zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać i znacząco blednąć. Po wyłuszczeniu efekt jest bardzo delikatny, a kolor jasny. Przez okres do 8 tygodni pigment stabilizuje się w skórze i ciemnieje. Dopiero po tym okresie widoczny jest efekt końcowy.

Dlatego właśnie konieczna jest druga wizyta – dopigmentowanie. Służy ona ewentualnemu uzupełnieniu braków oraz przyciemnieniu koloru.

Pamiętaj jednak, że makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy i nigdy nie będzie on tak wyglądał. Ma on dawać lekki, naturalny efekt dopasowany do Twojej urody również wtedy, kiedy jesteś bez makijażu.

Makijaż permanentny brwi pielęgnacja

Po wykonanym zabiegu makijażu permanentnego brwi pojawiają się  tzw. strupki – nie przejmujemy się tym. Jest to całkowity,  naturalny proces gojenia się naszych brwi, który musimy spokojnie i cierpliwie przeczekać i zadbać o odpowiednią pielęgnacje brwi. Strupki odpadają stopniowo, do około tygodnia (w niektórych przypadkach trwa to trochę dłużej). Jedną z ważniejszych rzeczy wpływających na efekt końcowy makijażu permanentnego jest pielęgnacja po zabiegowa.
Po zabiegu nie należy używać w okolicy brwi kosmetyków takich jak mleczka, toniki czy mydło.

Ile trwa makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi składa się z kilku etapów: rozmowy, ustaleń co do efektu zabiegu, rysunku oraz pigmentacji. Całość wykonania zabiegu makijażu permanentnego brwi trwa od około 1,5 do nawet 2,5 godziny.

Wśród dość często padających pytań znajdują się również – “makijaż permanentny brwi kiedy blednie? oraz “jak długo utrzymuje się makijaż permanentny brwi”. Pamiętajmy, że dobrze wykonany makijaż permanentny to gwarancja, że pigment się idealnie przyjął i makijażem będziemy cieszyć się bardzo długo.
Dlatego też warto wybrać salon który ma duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Pamiętajmy również, że aby uzyskać spektakularny efekt, musimy się ściśle trzymać pielęgnacji po zabiegowej.