Dłonie to wizytówka każdej kobiety, a zadbane paznokcie są ich nieodłącznym elementem. Zespół naszych stylistek sprawi, że Twoje paznokcie będą zachwycać, a skóra dłoni nabierze blasku.  Pragniemy, abyś opuszczała nasz salon z nie tylko pięknymi dłońmi i stopami, ale także zrelaksowana i odprężona.

Manicure i pedicure - w salonie Ikhakima Beauty

Wierzymy, że zadbane dłonie i stopy są nie tylko ważnym elementem estetyki, ale także kluczem do ogólnego samopoczucia i pewności siebie.

Pracujemy jedynie na najlepszych produktach znanych światowych marek, a mnogość kolorów i bogactwo wzorów zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Nie używamy naklejek! Wszystkie zdobienia malujemy ręcznie, np. przy pomocy akwareli. Nasz zespół nieustanie podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach i warsztatach u wiodących instruktorów w całej Polsce.
Podstawą w naszym salonie jest bezpieczeństwo – posiadamy własny autoklaw, a wszystkie narzędzia, których używamy są wysterylizowane i otwierane z pakietów przy klientce!

U nas standardem pracy jest manicure i pedicure kombinowany, czyli tzw. “pod skórki”, dzięki czemu przez dłuższy czas nie zauważysz odrostu! 
Oddając swoje dłonie w nasze ręce – możesz być pewna wspaniałego efektu. Nasz salon kosmetyczny oferuje szeroki wybór usług manicure i pedicure, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niezależnie od tego, czy pragniesz subtelnej, naturalnej stylizacji, czy odważnego i kolorowego wyglądu, nasi specjaliści dostosują się do Twoich wymagań.

Rodzaje manicure:

Manicure hybrydowy kombinowany

Wykonywany pod skórki, dzięki czemu dłużej nie widać odrostu z nadbudową płytki (paznokieć zostaje nadbudowany specjalną bazą – dobieraną do rodzaju płytki), tak aby nadać mu prawidłowy kształt). Stosuje się lakier hybrydowy utwardzany w lampie UV. Wszystkie zdobienia są malowane ręcznie, pracujemy również na akwarelach. Wykonujemy french, babyboomer, ombre, zdobienia ślubne.

Manicure męski

Klasyczny, bez malowania – przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którzy chcą zadbać o swoje dłonie. Polega on na odpowiednim opracowaniu skórek, wyrównaniu naturalnego paznokcia, kończąc zabieg nałożeniem maski nawilżającej.

Manicure SPA

Polega na wykonaniu manicure hybrydowego lub męskiego. Następnie dłonie poddawane są peelingowi oraz nakładana jest specjalna maska nawilżająca lub parafina. Na koniec zabiegu stylistka przeprowadza relaksujący masaż dłoni. 

Przedłużenie paznokci żelem

Dedykowane jest kobietom, które chciałyby mieć dłuższe paznokcie niż ich naturalne. Składa się z przedłużenia paznokci żelem na formie oraz wykonaniu manicure hybrydowego.

Rodzaje pedicure:

Pedicure hybrydowy

Polega na wypiłowaniu kształtu paznokcia, opracowaniu skórek, przygotowaniu płytki, nałożeniu lakieru hybrydowego utwardzanego w lampie UV oraz opracowaniu podeszwy stóp.

Pedicure SPA

Polega na wykonaniu pedicure hybrydowego lub męskiego. Następnie stopy poddawane są peelingowi oraz nakładana jest specjalna maska nawilżająca lub parafina. Na koniec zabiegu stylistka przeprowadza relaksujący masaż stóp. Skóra Twoich stóp będzie delikatna i aksamitna.

Pedicure męski (klasyczny, bez malowania)

Przeznaczony jest dla osób, które nie chcą lub nie mogą mieć koloru na paznokciach. Mogą z niego korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Obejmuje opracowanie paznokci oraz skórek, a także podeszwy stóp.

Nasze realizacje

Polecamy takżeStylizacja rzęs

W salonie Ikhakima Beauty możesz także zadbać o piękną oprawę Twojego oka, czyli rzęsy. Zapraszamy na przedłużanie rzęs metodami od 1:1 do Mega Volume, a także lifting rzęs z odżywczym botoxem.

Stanowiska stylizacji paznokci

Manicure i pedicure Łódź

Nasz Salon znajduje się w Zgierzu, czyli ok. 15 km od Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia się na wizytę. Pozwól nam zatroszczyć się o Twoje dłonie i stopy, nadając im nowy poziom elegancji i witalności. Bądź pewny, że w naszym salonie kosmetycznym doświadczysz prawdziwej troski o Twój wygląd i samopoczucie. Zapraszamy osoby, które mieszkają w Łodzi, Zgierzu i w całym województwie łódzkim.