Przedłużanie rzęs to sposób, aby podkreślić spojrzenie. Nasze stylizacje rzęs dodadzą Ci pewności siebie.

Nie chcesz przedłużać rzęs? Zapraszamy na lifting, który podkręci Twoje naturalne rzęsy. Dodatkowe odżywienie zapewni botoks, a Ty będziesz olśniewać pięknym i uwodzicielskim spojrzeniem w każdej sytuacji!

Przedłużanie rzęs, czy lifting?

 

Zabieg przedłużania rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, uwzględniając osobiste preferencje klientki oraz stan jej naturalnych rzęs i budowę oka. Wykonujemy przedłużanie metodą 1:1, 2/3D, 5/8D oraz Mega Volume.

 Taką stylizacje powinniśmy uzupełniać co ok. 2/3 tygodnie.

 

Lifting rzęs to zabieg polegający na uzyskaniu pięknie podniesionych i podkręconych rzęs. Efekt wygląda naturalnie i kobieco. Polecany szczególnie dla osób, których rzęsy rosną prosto, nie są podkręcone i ciężko to zmienić nawet przy użyciu zalotki lub tuszu. Oprócz tego lifting rzęs jest idealny dla osób, które: cenią sobie naturalny wygląd, nie lubią mocnych makijaży, nie chcą albo z jakichś przyczyn nie mogą korzystać z zabiegu przedłużania rzęs.

Lifting rzęs zalecamy powtarzać co ok. 4-5 tygodni.

Stylizacja rzęs - jak wygląda zabieg?

Stylizacja rzęs to fantastyczny sposób na uzyskanie pięknego spojrzenia bez konieczności codziennego używania tuszu. Jeśli pragniesz uwodzicielskich i zmysłowych rzęs, stylizacja rzęs może spełnić Twoje marzenia. Oczaruj świat swoim pięknym spojrzeniem!

Dlaczego musimy uzupełniać rzęsy?

Aby zachować trwałość i odpowiedni wygląd stylizacji ważne jest uzupełnianie rzęs co około 2-4 tygodnie. 

Czemu? Nasze naturalne rzęsy wypadają – jest to naturalny proces występujący u każdego. Co za tym idzie – naturalne rzęsy wypadają razem z przedłużanymi, a w ich miejsce wyrastają nowe. Aby zapewnić estetyczny wygląd stylizacji należy uzupełniać opisane wyżej braki, aby stale móc cieszyć się piękną oprawą oka.

Przedłużanie rzęs wykonane u profesjonalisty nie będzie miało negatywnego wpływu na stan Twoich naturalnych rzęs. Pamiętaj jednak aby nie zdejmować rzęs samodzielnie. Jeśli zdecydujesz się na zaprzestanie przedłużania, wybierz się na zabieg zdjęcia rzęs, który wykonany profesjonalnymi produktami pozostawi Twoje naturalne rzęsy w nienaruszonym stanie.

Przedłużanie rzęs - nasze realizacje

Lifting rzęs - nasze realizacje

Przeciwwskazania

Zapalenie spojówek lub rogówki

Całkowity brak rzęs

Jaskra

Nadpobudliwość

Trichotillomania

Infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybiczne oka

Retynopatia cukrzycowa

Zaćma

Jęczmień

Cysty

Zespół suchego oka

Chroniczne zapalenie powiek

Zasady pielęgnacji przedłużanych rzęs

Na całość aplikacji ma wpływ wiele czynników. Oprócz tego jak dbamy o rzęsy i jak zachowuje się nasz organizm ( wydzielanie sebum i zmiany hormonalne, odczyn naturalnej rzęsy) wpływ mają również czynniki zewnętrzne oraz odpowiednia pielęgnacja.

Do 48 h po aplikacji

 • Nie moczymy rzęs!
 • Nie narażamy rzęs na działanie ciepła (sauna, basen, solarium, nagrzany samochód), pary wodnej (uwaga na gorące napoje z których para leci na rzęsy, gotowanie w małych pomieszczeniach, prasowanie).
 • Nie pocieramy oczu.
 • Unikamy wyczerpujących treningów fizycznych.
 • Nie farbujemy włosów farbami z amoniakiem.
 • Nie stosujemy żadnych kosmetyków w okolicach oczu, szczególnie tłustych bądź zawierających alkohol.
 • Jeśli zdecydujemy się na umycie włosów, najlepiej nie używać suszarki lub w ostateczności wysuszyć włosy letnim strumieniem powietrza.
 • Uważamy również przy aplikacji kosmetyków w sprayu, aby nie dostały się w okolice rzęs.

  Jeśli rzęsy po nocy uległy zniekształceniu, przeczesujemy je szczoteczką otrzymaną od stylistki.

Po upływie 48 godzin:

 • Staramy się ograniczyć wizyty w saunie i solarium do minimum. Częste wystawianie rzęs na zmiany temperatury i wilgotności może powodować osłabienie wiązań klejowych.
 • W okolicach oczu nie używamy tłustych kosmetyków (płyny dwufazowe, mleczka do demakijażu, kremy itp.).
  W okolicach oczu nie używamy kosmetyków wodoodpornych, a także kredek do oczu. Jeśli chcemy wykonać makijaż, używamy cieni do powiek lub eyelinera w pisaku.
 • Unikamy stosowania w okolicach oczu: waty, wacików i innych materiałów które zawierają włókna.
 • Rozczesujemy i modelujemy rzęsy używając specjalnej szczoteczki, którą otrzymamy od stylistki.
 • Bezwzględnie dbamy o czystość szczoteczki do rzęs. Jeśli ulegnie zabrudzeniu myjemy ją lub udajemy się po nową do naszej stylistki.
 • Myjemy rzęsy i oczy pianką do rzęs przedłużanych – bardzo delikatnie nanosimy piankę na brzeg powieki i rzęsy, lekko masując, płuczemy obficie wodą, delikatnie osuszamy ręcznikiem.  Wykonujemy to min. 2 razy w tygodniu!
 • Pamiętajmy, aby z rzęsami obchodzić się delikatnie – nie ciągnąć, nie wyrywać, nie trzeć.
 • Zachowujemy szczególną ostrożność podczas demakijażu.

Polecamy także

Stylizacja brwi

W salonie Ikhakima Beauty możesz zadbać o brwi i rzęsy podczas jednej wizyty. Zapraszamy do naszego salonu na profesjonalną stylizację brwi dopasowaną do oczekiwań i preferencji klienta.

Stylizacja rzęs Łódź

Wykonujemy zabiegi z zakresu stylizacji rzęs w Zgierzu, który znajduje się ok. 15 km od Łodzi. Pamiętaj, że zarówno przedłużanie rzęs jak i lifting powinny być wykonywane przez profesjonalistę. Wybierając salon kosmetyczny, upewnij się, że mają doświadczenie i dobre opinie. W końcu to Twoje oczy, więc ważne jest, aby czuć się bezpiecznie i zaufać osobie, która wykonuje zabieg.

Metody przedłużania rzęs

Oferujemy przedłużanie rzęs metodami: 1:1 , 2/3D , 4/6D oraz MegaVolume. Dzięki indywidualnie dobranej stylizacji możemy spełnić oczekiwania każdej klientki: zarówno tej, która oczekuje lekkiego, subtelnego podkreślenia spojrzenia oraz tej, która marzy o mocnej objętości i wyraźnych rzęsach które zastąpią ciemny makijaż.