Planujecie upiększyć swoje uszy poprzez przekłucie ich?

Jeśli odpowiedź brzmi „tak”- zapraszamy do naszego salonu. U nas zrobicie to szybko, sprawnie i bezboleśnie. Przekłuwamy płatek ucha – także dzieciom niezależnie od tego, w jakim są wieku.

Przekłuwanie uszu - bezpieczeństwo i higiena


Przekłuwanie uszu służy poprawieniu naszego samopoczucia oraz upiększeniu. Pamiętajmy jednak o właściwiej higienie przekłutych uszu, aby zapobiec infekcjom oraz długiemu gojeniu się.

Do zabiegu wykorzystujemy nowoczesny pistolet System75 firmy Studex, który jest bardzo delikatną i praktycznie bezgłośną metodą przekłucia uszu, co czyni go idealnym także dla dzieci. Kolczyk i zapinka wykonane ze stali chirurgicznej są zamknięte we wkładzie jednorazowego użytku, który jest montowany bezpośrednio do aparatu. Zawartość wkładu nigdy nie dotyka Twojej skóry, ani skóry specjalisty od przekłuwania uszu, zarówno podczas montowania jak i zdejmowania.

Przekłuwanie uszu - zapraszamy także dzieci

Dzięki naszej prawie bezbolesnej metodzie przekłuwanie uszu, zabieg jest również bezpieczny dla dzieci. W naszym przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu dbamy o to, aby Twoje dziecko czuło się wyjątkowo i komfortowo podczas tego ważnego kroku w jego życiu.  Na miejscu mamy także duży wybór kolorowych kolczyków dla Waszych pociech. 

Pamiętajcie, żeby sprawdzać miejsce gojenia się i dbać o higienę przekłutych uszu. Dla naszych dzielnych maluchów, które marzą o pięknych kolczykach przygotowaliśmy wyjątkowe dyplomy.

Zalecenia

Dokładnie umyj ręce przed dotknięciem kolczyka lub ucha.

Zwracaj uwagę, aby na ucho nie przedostały się żadne chemiczne preparaty. Po umyciu włosów przepłucz ucho czystą wodą.

Przez 2 tygodnie unikaj sauny, basenu i solarium.

Przez 6 tygodni nie wyjmuj kolczyków!

Polecamy także

Makijaż

W salonie Ikhakima Beauty wykonujemy również makijaże, na każdą okazję. W naszym salonie spotkasz się z profesjonalistami, a Twoją twarzą zaopiekują się doświadczone kosmetyczki i makijażystki. 

Przekłuwanie uszu Łódź

Wykonujemy przekłuwanie uszu w Zgierzu, który znajduje się ok. 15 km od Łodzi.  Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę. Niech przekłucie uszu stanie się pięknym momentem, który pozostanie w pamięci na zawsze!

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów z Łodzi, Zgierza i okolic. 

Czy przekłuwanie uszu boli

Do zabiegu wykorzystujemy nowoczesny pistolet System75 firmy Studex, który jest bardzo delikatną, praktycznie bezgłośną  i prawie bezbolesną metodą przekłucia uszu co czyni go idealnym dla dzieci.

Zapewnia maksimum higieny wykonywanego zabiegu. Kolczyk i zapinka są zamknięte we wkładzie jednorazowego użytku, który jest montowany bezpośrednio do aparatu. Zawartość wkładu nigdy nie dotyka Twojej skóry, ani skóry specjalisty od przekłuwania uszu, zarówno podczas montowania jak i zdejmowania. Posiadamy duży wybór kolczyków do wykorzystania przy przekłuwaniu uszu.

Przekłuwanie uszu dzieciom

Dzięki naszej prawie bezbolesnej metodzie przekłuwanie uszu, zbieg jest również bezpieczny dla dzieci. W naszym salonie oferujemy bezpieczne, szybkie i komfortowe przekłuwanie uszu. Pamiętajcie, żeby sprawdzać miejsce gojenia się i dbać o higienę przekłutych uszu. Dla naszych dzielnych maluchów, które marzą o pięknych kolczykach przygotowaliśmy wyjątkowe dyplomy.

Przekłuwanie uszu cennik

Zastanawiasz się, jaka jest cena przekłucia uszu? Zapraszamy Cię na stronę naszego cennika. Do zabiegu doliczone już są profesjonalne, sterylne kolczyki, pozwalające na szybkie gojenie się przekłutych uchu, minimalizują również ryzyko wystąpienia infekcji.

Przekłuwanie uszu – higiena

Przekłuwanie uszu służy poprawieniu naszego samopoczucia oraz upiększeniu. Pamiętajmy jednak o właściwiej higienie przekłutych uszu, aby zapobiec infekcjom oraz długiemu gojeniu się.
Przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu unikajcie sauny, basenów publicznych, czy solariów. Zachowajcie również ostrożność podczas kąpieli – uważajcie na zahaczenie ucha oraz na dokładne spłukanie szamponu.

Jeśli chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie i dzięki kolczykom poczujesz się piękniej – zparaszamy do naszego salonu. Pomożemy dobrać kolczyki Tobie i Twojemu dziecku. Profesjonalnie wykonamy zabieg. Zadzwoń i zapisz się!