Zabieg wyszczuplający Fat Killer  to zabieg, który szybko i łatwo redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową. Działa na każdy rodzaj cellulitu, powoduje spalanie tkanki tłuszczowej, a skóra jest zagęszczona, ujędrniona, widocznie zdrowsza, z wyraźnym zmniejszeniem obwodu w centymetrach oraz zredukowanym cellulitem.

Fat Killer - jak wygląda zabieg?

Zalecane jest wykonać co najmniej 6 zabiegów w serii (2-3 zabiegi w pierwszym tygodniu / następnie 1-2 zabiegi w odstępie tygodnia).
Po zabiegu zaleca się stosowanie kosmetyków do pielęgnacji domowej, wzmacniających efekt zabiegu oraz picie dużej ilości (minimum 2 l) wody dziennie. Polecana jest również aktywność fizyczna – w ciągu 24h po zabiegu spalanie zwiększone jest o 50%!

Zabieg wyszczuplający Fat Killer - efekty

Głęboki detoks organizmu

Oczyszczenie z toksyn i szkodliwych metabolitów

Utrata od 7 do 30 cm w obwodach już po 1 zabiegu

Poprawa jędrności skóry

Przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej

Wyraźne wyszczuplenie sylwetki

Widoczna redukcja cellulitu

Wskazania:

cellulit

nadmiernej retencja wody

obrzęk brzucha

wiotkość i brak jędrności

organizm wymagający detoksu

wiotkość i brak jędrności

nadmiaru tkanki tłuszczowej

atonia

zespół „ciężkich nóg”

Strefa masażu

Przeciwwskazania

Ciąża i karmienie piersią

Choroby nowotworowe

Zakrzepica

Pompa insulinowa

Choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo)

Polecamy także

Lipoliza iniekcyjna

W salonie Ikhakima Beauty oferujemy także zabieg lipolizy, który polega na nieinwazyjne modelowaniu ciała. To alternatywa dla zabiegów takich jak liposukcja – bez bólu i możliwych powikłań.

Zabieg wyszczuplający Fat Killer Łódź

Zabieg Fat Killer wykonujemy w Zgierzu, który znajduje się ok. 15 km od Łodzi. Polega on na szybkiej i łatwiej redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Jeżeli marzysz o szczupłej sylwetce i utracie zbędnych centymetrów, zabieg jest dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich klientów z Łodzi, Zgierza i okolic.

Możliwość płatności ratalnej

W naszym salonie masz możliwość płatności ratalnej. 

Nie musisz dłużej czekać z realizacją swoich marzeń. Możesz rozłożyć kwotę usługi na wygodne 4, 8 lub 12 rat i zapłacić później. 

W gabinecie nie musisz mieć ani karty, ani gotówki. Wystarczy, że zostawisz nam swój numer telefonu, a pracownicy Medi Rat skontaktują się z Tobą ustalając wszystkie szczegóły. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Zapraszamy do zakładki “Płatność ratalna”.