Mezoterapia igłowa  polega na wstrzykiwaniu małych dawek preparatów, które mają na celu poprawić kondycję naszej skóry. Zabieg stosuje się na całym ciele. Mezoterapia pozwala wypracować naturalny, ale jednocześnie dostrzegalny efekt poprawy kondycji skóry. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się nawilżona, odżywiona i bardziej napięta. Zabieg pozwala również redukować przebarwienia, cellulit czy tkankę tłuszczową w obrębie ciała.

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Korekta zmian na ciele, takich jak cellulit czy nadmiar tkanki tłuszczowej także należą do zadań mezoterapii. Mezoterapia koryguje i leczy cellulit we wszystkich stadiach, dając zadowalające efekty. Mezoterapia igłowa to także rozwiązanie na pozbycie się uporczywie nagromadzonej tkanki tłuszczowej w miejscach takich jak pośladki, uda, brzuch, boczki, kolana czy podbródek, ramiona czy plecy. Wystarczą nawet 2-3 zabiegi by efekty były widoczne gołym okiem. Dzięki odpowiednio dobranemu koktajlowi możliwa będzie również redukcja przebarwień czy rozstępów oraz poprawa gęstości skóry. Mezoterapia igłowa to metoda wykorzystywana od lat, która przynosi wręcz natychmiastowe efekty.

Zabiegi wykonuje się w odstępach 8-10 dniowych, podczas kuracji trzeba pic dużo wody i nie stronić od aktywności fizycznej (uwolnione podczas zabiegu kwasy tłuszczowe muszą zostać zmetabolizowane jako energia).

Na czym polega zabieg?

Podczas mezoterapii podaje się specjalnie przygotowane koktajle do tkanki śródskórnej, która dotknięta jest cellulitem lub tkanką tłuszczową. Koktajle na ciało są na bazie: Krzemu organicznego, Kofeiny, Fosfatydycholiny, L-karnityny, DMAE.

Zabieg wykonuje się za pomocą igły. Głębokość i ilość wstrzykiwanej substancji są ściśle kontrolowane. Zabieg polecany dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, z każdym typem skóry. Rezultaty można zobaczyć już po pierwszym zabiegu.

Mezoterapia igłowa ciało - wskazania

Cellulit

Blizny

Zlokalizowana tkanka tłuszczowa

Rozstępy

Wiotkość i brak jędrności skóry

Wypadanie włosów

Przebarwienia

Zalecenia po zabiegu

Przez 24h:

  • Nie pij alkoholu!

Przez 7 dni:

  • Zrezygnuj z korzystania z sauny, basenu, wykonywania peelingów, depilacji oraz intensywnych ćwiczeń
  • Nie nakładaj na skórę preparatów o działaniu drażniącym
  • Zrezygnuj z uprawiania sportów zimowych
  • Unikaj słońca i solarium

Podczas całej kuracji:

  • Stosuj kremy z filtrem SPF 30 lub SPF 50, a także profesjonalne, polecone przez nas kremy nawilżające i silnie regenerujące
  • Nie używaj preparatów złuszczających
  • Nie używaj preparatów kosmetycznych zawierających alkohol
  • Przestrzegaj zasad higieny! 

Nasze gabinety

Przeciwwskazania

Ciąża oraz okres laktacji

Terapia przeciwnowotworowa

Opryszczka

Choroby krwi

Choroby autoimmunologiczne

Ropne stany zapalane skóry w obrębie zabiegu

Skłonność do keloidów

Wirusowe zapalenie wątroby

Alergia na jakikolwiek składnik podawanego preparatu

Stwardnienie rozsiane

Stosowanie leków przeciwzakrzepowych

Epilepsja

Polecamy także

Mezoterapia igłowa twarzy

W salonie Ikhakima Beauty oferujemy także mezoterapię igłową twarzy, która przywraca skórze piękny i zdrowy wygląd, napina ją, zagęszcza, rozjaśnia. 

Efekty widoczne już po jednym zabiegu.

Mezoterapia igłowa - ciało Łódź

Mezoterapię igłową wykonujemy w Zgierzu, który znajduje się ok. 15 km od Łodzi. Zabieg ten polega na redukcji i leczenie cellulitu we wszystkich stadiach, dając niesamowite efekty. Jeżeli marzysz o szczupłej i zadbanej sylwetce, zabieg jest dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich klientów z Łodzi, Zgierza i okolic.

Możliwość płatności ratalnej

W naszym salonie masz możliwość płatności ratalnej. Wykorzystaj ją na zabiegi od 100 do 5000 zł. 

Nie musisz już dłużej czekać z realizacją swoich marzeń! Przyznawalność to aż 95%.

W gabinecie nie musisz mieć ani karty, ani gotówki. Wystarczy, że zostawisz nam swój numer telefonu, a pracownicy MediPay skontaktują się z Tobą ustalając wszystkie szczegóły. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do zakładki “Płatność ratalna”.