Fryzjer Zgierz w salonie Beauty Room to doskonały wybór dla każdej osoby, niezależnie od wieku, płci, rodzaju i stanu włosów, obecnej fryzury. Nasz salon mieści się przy ulicy Kasprowicza 89 w Zgierzu i od lat zapewnia usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie.  

Jeżeli szukasz fryzjera, który profesjonalnie zadba o Twoje włosy – umów się na wizytę. 

Salon Fryzjerski Zgierz - Usługi

Poszukujesz sprawdzonego salonu fryzjerskiego, w którym zadba się o Twoje wyjątkowe włosy jak nigdzie indziej? Umów się do naszego gabinetu Ikhakima Beauty, w którym nadamy Twoim włosom niepowtarzalnego wyglądu, blasku i zdrowego wyglądu. Nasz zgrany zespół fryzjerów to gwarancja wysokiej jakości. Mamy duże doświadczenie, poparte odpowiednim przygotowaniem zawodowym, szkoleniami i doświadczeniem. Misją naszego salonu jest wydobywanie piękna u każdej z nas. Wiemy, że odpowiednio dobrana fryzura może zdziałać cuda i sprawi, że poczujesz się jeszcze bardziej wyjątkowo. 

Salon fryzjerski w Zgierzu – Ikhakima Beauty

Wycieczka w stronę piękna może obierać różne drogi. Jedną z nich jest wizyta u renomowanego fryzjera. Eksperci z naszego gabinetu wykonują kompleksowe usługi związane z fryzjerstwem. Umów się na wizytę, jeśli zależy Ci na jednej z nich: 

  • koloryzacja i strzyżenie – przycięcie końcówek, zmiana koloru włosów? Żaden problem – w Ikhakima Beauty zrobimy to z wielką przyjemnością.
  • przedłużanie i zagęszczanie włosów – gęste i długie włosy są Twoim marzeniem? Jedna wizyta w naszym salonie i gotowe – marzenia się spełniają.
  • zabiegi pielęgnacyjne – warto zadbać o swoje włosy, aby nadać im siły i blasku. Jeśli potrzebujesz ich wygładzenia, rekonstrukcji i profesjonalnego odżywienia – trafiłaś perfekcyjnie.
  • upięcia – wesele, karnawał, a może inna istotna uroczystość? U nas wykonasz dowolne upięcie, w którym będziesz błyszczeć przez całą noc.

Fryzjer damski w Zgierzu

Ikhakima Beauty jest salonem urody, którego misją jest odnajdowanie piękna. Jesteśmy profesjonalistami, którzy doskonale wiedzą, jak mają wyglądać zdrowe i piękne włosy. W naszej strefie fryzjerskiej poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Zależy nam na tym, abyś wyszła od nas zadowolona i jeszcze szczęśliwsza. Jeśli poszukujesz salonu fryzjerskiego w Zgierzu – skieruj swoje kroki do Ikhakima Beauty. Poza usługami fryzjerskimi wykonujemy także szereg innych zabiegów dla Twojego piękna. Umów się na wizytę online albo odwiedź nas w naszym wspaniałym salonie. Zapraszamy!

Dobry fryzjer Zgierz

Dobry fryzjer Zgierz – jaki powinien być? 
Każda kobieta może mieć inne wyobrażenie o tym, jaki powinien być idealny fryzjer, jednak  na pewno pośród wskazanych cech, znajdą się wartości uniwersalne. Niestety zdarza się, że poszukiwanie idealnego fryzjera wymaga odwiedzenia kilku salonów, jednak kiedy już znajdziemy tego jedynego, chcemy do niego wracać. 

Jeżeli z salonu wychodzimy z uśmiechem, czujemy się zrelaksowane i odprężone, możemy podejrzewać, że trafiłyśmy na dobrego fryzjera.
Ale gdy spoglądając w lustro, przychodzi nam do głowy, że przyjście do salonu było najlepszą decyzją podjętą w tym roku – wtedy możemy mieć 100% pewności, że to właśnie ten jedyny salon.  

Fryzjer Zgierz opinie

Najlepszą wizytówką salonu są pozytywne opinie zadowolonych klientek i klientów.  
Nasi klienci cenią sobie salon Beauty Room Zgierz za profesjonalną i miłą obsługę, usługi na najwyższym poziomie,  wysokiej jakości produkty i kosmetyki  i wiele, wiele innych. Dlatego z przyjemnością do nas wracają.  Do ich grona dołączają wciąż nowe osoby, które skorzystały z polecenia, a teraz już nie chcą się  z nami rozstawać.Salon fryzjerski Zgierz Beauty Room

Przyjemna atmosfera

Dobry salon fryzjerski to nie tylko piękna koloryzacja i modne cięcie. Ponieważ większość usług wymaga spędzenia w salonie powyżej godziny, równie ważną rzeczą jest panująca w salonie atmosfera.
U nas nie musisz się o nic martwić – stylistki w Beauty Room są komunikatywne, chętnie doradzą najlepszą fryzurę i kolor dla Twojej urody. Wezmą pod uwagę Twoje oczekiwania, ale jeżeli uznają, że nie ma możliwości by na obecnym stanie włosów wykonać wybraną przez Ciebie fryzurę –  uczciwie poinformują o tym. 

Fryzjer męski Zgierz

Fryzjer męski Zgierz – czym powinien się charakteryzować? 
Przede wszystkim należy podkreślić, że strzyżenie męskie zdecydowanie różni się od strzyżenia damskiego. Osoba, która bierze pod opiekę fryzury Panów, powinna być odpowiednio przeszkolona w w tym kierunku, posiadać doświadczenie i śledzić aktualne trendy w obszarze fryzjerstwa męskiego, szczególnie obecnie, kiedy fryzury męskie wchodzą na coraz wyższy poziom różnorodności.

Panowie z włosami prostymi, kręconymi, długimi, krótkimi – chcący dokonać metamorfozy, koloryzacji, nietypowego cięcia – w każdym z tych przypadków zostaną u nas profesjonalnie obsłużeni. 

Dlaczego warto wybrać Beauty Room Zgierz?

Holistyczny
salon urody

 W naszym salonie zajmujemy się holistycznie pielęgnacją ciała i stylizacją. Przychodząc do fryzjera, możesz umówić się także na wykonanie manicure, pedicure, zabiegi kosmetologiczne i masaż. 

Kosmetyki najwyższej jakości

Nasi stali klienci doskonale to wiedzą, możesz przekonać się i Ty. W naszym salonie używamy tylko dobrej jakości kosmetyków i preparatów. 

Nie spoczywamy
na laurach

Nasi pracownicy to osoby ambitne i wykwalifikowane, jednak nie spoczywają na laurach. Stale poszerzamy swoją wiedzę i szlifujemy umiejętności.

Rodzaje

Usługa1

Zabiegi dedykowane mężczyznom.

Usługa2

Zabiegi dedykowane mężczyznom.

Usługa3

Voucher upominkowy – świetny pomysł na prezent.

Cennik usług