Lifting rzęs to alternatywa dla przedłużania. Polecany jest szczególnie Paniom, których naturalne rzęsy są proste i rosnące w dół, jednak zabieg będzie idealny dla każdej z Was, szczególnie jeśli cenicie sobie naturalność. Jest to wyjątkowa metoda trwałego podkręcenia rzęs.

Lifting rzęs - na czym polega zabieg?

Lifting rzęs to zabieg polegający na uzyskaniu pięknie podniesionych i podkręconych rzęs. Efekt wygląda naturalnie i kobieco. Polecany szczególnie dla osób, których rzęsy rosną prosto, nie są podkręcone i ciężko to zmienić nawet przy użyciu zalotki lub tuszu. Oprócz tego lifting rzęs jest idealny dla osób, które:

  • cenią sobie naturalny wygląd,
  • nie lubią mocnych makijaży,
  • nie chcą albo z jakichś przyczyn nie mogą korzystać z zabiegu przedłużania rzęs.

 

Lifting rzęs - efekty

Podniesione od nasady

Naturalny wygląd podniesionych rzęs, który sprawia, że oko wydaje się większe.

Ułożone
i podkręcone

Rzęsy prezentują się pięknie nawet bez podkreślenia tuszem lub zalotką.

Odżywione i zregenerowane

Dzięki dodatkowej laminacji rzęsy będą odżywione, nawilżone i zregenerowane.

Lifting rzęs - jak wygląda zabieg?

Lifting rzęs polega na dokładnym oczyszczeniu rzęs i zabezpieczeniu okolic oka, by następnie zawinąć na rzęsy mały, silikonowy wałeczek i nałożyć na rzęsy specjalny preparat. Cały zabieg trwa 60 min. 

Po zabiegu liftingu wykonywana jest laminacja rzęs i polega na nałożeniu na rzęsy specjalnej odżywki lub olejku keratynowego. Mają one za zadanie poprawić kondycję rzęs, odbudować ich strukturę oraz nawilżyć. 

Efekt widoczny jest od razu, natychmiast po zabiegu. Podkręcone rzęsy utrzymują się od 4 do 8 tygodni – w zależności od szybkości wzrostu rzęs.

Lifting rzęs - nasze realizacje

Przeciwwskazania

Uczulenie na hennę

Opryszczka, zapalenie spojówek i inne infekcje

Łuszczyca lub rybia łuska

Stan zapalny powieki lub okolic brwi

Zapalenie, podrażnienie, świeże rany, otarcia, nadmierna opalenizna skóry

Niewygojony makijaż permanentny powiek

Cennik

Polecamy także

Przedłużanie rzęs

Jeśli Twoim marzeniem są przedłużone i zagęszczone rzęsy zapraszamy na przedłużanie metodami od 1:1 do Mega Volume. Zabieg pozwala na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs niż nasze naturalne.

Lifting rzęs Łódź

Wykonujemy lifting rzęs w Zgierzu, który znajduje się ok. 15 km od Łodzi. Oferujemy wysokiej jakości zabieg liftingu i laminacji rzęs, indywidualne podejście i specjalistyczne doradztwo. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów z Łodzi, Zgierza i okolic.

Lifting rzęs i laminacja - Beauty Room Zgierz

Lifting rzęs - produkty​

W naszym salonie pracujemy na produktach marki InLei. To włosa marka, która oferuje produkty przebadane klinicznie, opatentowane i w pełni bezpieczne dla Twoich rzęs i oczu. Zarówno klientki jak i kosmetyczki są zadowolone z tych produktów. Marka InLei oferuje produkty docenione i przetestowane przez zaufane instytucje.