Skupujemy włosy w cenie wynoszącej nawet do 8.000 zł/kg.
Możesz sprzedać u nas włosy naturalne, ścięte w poprawny sposób oraz utrzymane w dobrym stanienie, których minimalna długość to 40 cm!


Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji.

Skup włosów

Kiedy pojawisz się u nas będziemy mogli określić cenę za kilogram Twoich włosów. Po obcięciu zostaną zważone – to od ich wagi zależy kwota, jaką za nie uzyskasz. Pieniądze wypłacamy „od ręki” bezpośrednio po zabiegu.
Dodatkowo wykonamy na Twoich włosach dowolną, wybraną przez Ciebie fryzurę – bez dodatkowych opłat!
Jeśli jednak nie możesz pojawić się u nas osobiście, możesz obciąć włosy w dowolnym salonie i wysłać je do nas pocztą.

Sprzedaż włosów

Wyceny każdych włosów dokonujemy indywidualnie na podstawie:​ długości, wagi, koloru, stanu łuski włosowej, stanu końcówek, stopnia wycieniowania, sposobu ścięcia.

Skup włosów Instrukcja obcięcia

Zapoznaj się z przygotowaną przez nas instrukcją przygotowywania włosów do sprzedaży. 

Przygotowanie:

Włosy przed obcięciem należy umyć jedynie szamponem, nie nakładając na nie odżywki. Po umyciu najlepiej rozczesać włosy i pozostawić do wyschnięcia aby była widoczna ich naturalna struktura.

Obcięcie:

Przed obcięciem dobrze rozczesujemy włosy, aby nie były splątane. Włosy związujemy w kilka ciasnych kitek gumkami recepturkami. Ważne aby włosy były mocno związane co zabezpieczy je przed zniszczeniem w transporcie. Możesz również zapleść włosy w warkocze.
Włosy obcinamy 2 cm POWYŻEJ gumki.
Pamiętaj – im dłuższe włosy – tym cena za nie będzie wyższa.
Obcięte kitki zwiąż razem jedną gumką recepturką.

Wysy łka:

Obcięte włosy zabezpiecz odpowiednio i prześlij do nas PACZKĄ POCZTOWĄ lub LISTEM POLECONYM. Pamiętaj, aby mieć potwierdzenia nadania.

Adres do wysyłki:

Salon Beauty Room
ul. Kasprowicza 89
95-100 Zgierz


Do włosów załącz kartkę ze swoimi danymi:
Imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz numer konta do wykonania przelewu.

Wypłata pieniędzy:

Po otrzymaniu przesyłki skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny włosów. Po akceptacji kwoty przelejemy pieniądze na Twoje konto. Jeśli nie zaakceptujesz naszej ceny odeślemy włosy do Ciebie na nasz koszt.

Skup włosów farbowanych

Skup włosów 20 cm

Lorem ipsum. Lorem ipsum. ssdfadsfafdsda. dafasdf sfdsvss. Lorem ipsum. Lorem ipsum. ssdfadsfafdsda. dafasdf sfdsvss. Lorem ipsum. Lorem ipsum. ssdfadsfafdsda. dafasdf sfdsvss. Lorem ipsum. Lorem ipsum. ssdfadsfafdsda. dafasdf sfdsvss. Lorem ipsum. Lorem ipsum. ssdfadsfafdsda. dafasdf sfdsvss. Lorem ipsum. Lorem ipsum. ssdfadsfafdsda. dafasdf sfdsvss. 

Wykorzystujemy tylko naturalne, wysokiej jakości włosy. Uzyskaj naturalny efekt tafli, bez widocznych łączeń i spełnij marzenie o długich włosach. 

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Zastanawiasz się, czy Twoje włosy nadają się na sprzedaż? Zadzwoń do nas i uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania.