Recepcja

Recepcja, czyli prawdziwe Królestwo naszej Jolci. To Ona zawsze przywita Cię uśmiechem, odpowie na wszystkie pytania i znajdzie najlepszy termin na kolejną wizytę. To tutaj wypełnisz zgodę na zabieg, a po wszystkim możesz zapozować na naszej kwiatowej ściance i zrobić sobie “selfie”. 

Gabinety kosmetyczne

Medycyna estetyczna to przyszłość kosmetologii. My łączymy piękno, bezpieczeństwo i poczucie komfortu każdej klientki
– a to trzy elementy potrzebne do sukcesu zabiegu.

W naszych gabinetach możesz liczyć na 100% dyskrecji – bo “co się dzieje w salonie, zostaje w salonie”. Lata studiów oraz dziesiątki odbytych szkoleń pozwalają naszej Ani trafnie stwierdzić czego potrzebuje Twoja skóra. 

Manicure i pedicure

Pięknie stylizowane paznokcie są niczym żywa biżuteria
i wizytówka każdej kobiety. To właśnie tutaj, za sprawą Beaty i Patrycji, na Waszych paznokciach dzieją się cuda. 

Profesjonalnie wyposażone stanowiska oraz wygodne fotele do pedicure, nazywane przez nasze Klientki tronami, pozwolą Ci poczuć, że jesteś w dobrych rękach.

 

Sala szkoleniowa

Piętro pierwsze skrywa w sobie naszą salę szkoleniową. U nas skorzystasz na każdej sekundzie szkolenia, bo nauczymy Cię tego, co działa
w kosmetologii, w biznesie i na Klientki. Tutaj znajdziemy wyposażone stanowiska dla Kursantek, ogromny stół, przy którym przyswajamy wiedzę teoretyczną, tablicę magnetyczną, a także mini studio fotograficzne, aby Wasze zdjęcia wychodziły spod ręki profesjonalnego fotografa. 

Wizaż

To chyba ulubione stanowisko wszystkich naszych Klientek. Miejsce, w którym Amelka dodaje Waszej urodzie jeszcze więcej wyjątkowości za sprawą niezwykłych makijaży. Teraz tylko fryzjer, sukienka i… można biec na imprezę. 

Fryzjerstwo

Kto nie marzy o pięknych, zadbanych włosach w idealnym odcieniu? Wiktoria z Renatą spełniają te marzenia, niezależnie od tego, czy potrzebujecie strzyżenia, koloryzacji, czy przedłużania włosów. 

Gabinet masażu

Chciałabyś zrelaksować się w miejscu, które otuli Cię zapachem świec i olejku do masażu? Takie miejsce znajdziesz u nas na poziomie -1. Kameralna atmosfera, przygaszone światło i relaksacyjna muzyka sprawią, że poczujesz się wyjątkowo i zapomnisz o problemach dnia codziennego, a Twoje myśli przeniosły Cię w ulubione miejsce. Beata jest mistrzynią w swoim fachu!