Karboksyterapia pod oczy i na twarz – terapia dwutlenkiem węgla przeżywa obecnie rozkwit w medycynie estetycznej i kosmetologii. Rosnąca popularność tej metody spowodowana jest spektakularnymi rezultatami, które można uzyskać u pacjentów poddanych zabiegom.

Karboksyterapia twarzy i pod oczy - na czym polega?

Karboksyterapia stymuluje produkcje kolagenu, dzięki czemu poprawia kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu. Poprawia jej gęstość, redukuje zmarszczki oraz napina. W konsekwencji świetnie napina skórę szczególnie w obrębie dekoltu.

Zabieg karboksyterapii jest szybki oraz bezbolesny, a efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. W przypadku zaawansowanego stadium problemu polecamy połączenie karboksyterapii z mezoterapią igłową – efekty są spektakularne i nie ma obecnie zabiegu dającego lepsze rezultaty na twarz i pod oczy.

Karboksyterapia twarzy i pod oczy - efekty

Zniwelowanie cieni i zasinienień pod oczami

Ujędrnienie okolicy oczu

Niwelacja opuchlizny
pod oczami

Zmniejszenie widoczności zmarszczek

Rodzaje karboksyterapii:

Karboksyterapia
pod oczy

Poprzez zwiększenie ukrwienia skóry pod oczami, często pojawiają się w tych okolicach cienie i obrzęki. Dlatego karboksyterapia pod oczy pozwala skutecznie walczyć z tą przypadłością, która jest często spowodowana właśnie słabą cyrkulacją krwi w obrębie powieki dolnej.

Zabieg jest szybki oraz prawie bezbolesny, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W przypadku zaawansowanego stadium problemu polecamy połączenie karboksyterapii z mezoterapią igłową. Efekty są spektakularne i nie ma obecnie zabiegu dającego lepsze rezultaty w walce z problemem cieni i obrzęków pod oczami.

Karboksyterapia podbródek

Na tę część ciała terapia dwutlenkiem węgla może przynieść niesamowite efekty. Pomaga przywrócić wyraźną linię żuchwy i tym samym odmłodzić się. Walczy z nieestetyczną drugą brodą, z którą nie możemy uporać się w żaden inny sposób. Kwas węglowy pomaga rozpuścić komórki tłuszczowe, które w efekcie rozpadają się i zostają wydalone.  

Dzięki temu znika nam podbródek, skóra jest gładsza, a twarz wygląda piękniej.

Karboksyterapia
twarzy

Karboksyterapia na twarz to zabieg, na który często pacjenci się decydują. Dzieje się tak szczególnie po czterdziestym roku życia, gdy boczne części policzków zaczynają opadać, skóra staje się wiotka i pojawia się kolejny podbródek.

Zabieg karboksyterapii może być świetnym rozwiązaniem, który nada twarzy właściwy owal, przywróci skórze sprężystość i w konsekwencji doda jej młodzieńczego wyglądu.

Wprowadzenie dwutlenku węgla stymuluje komórki do produkcji kolagenu i poprawi krążenie krwi. Dzięki temu pozbędziemy się cieni pod oczami, drugiego podbródka i efektu “zmęczonej twarzy”.

Nasze gabinety

Przeciwwskazania

Ciężka niewydolność płuc, serca lub nerek

Leczenie inhibitorami anhydrazy węglowej

Zakrzepowe zapalenie żył

Zator tętnicy płucnej

Hemofilia

Stymulator serca

Ciąża i karmienie piersią

Zmiany zapalne w obrębie skóry poddawanej zabiegowi

Polecamy także

Karboksyterapia - ciało

W salonie Ikhakima Beauty oferujemy także karboksyterapie ciała. Znacząco redukuje cellulit, likwiduje blizny oraz rozstępy. Więcej na ten temat w sekcji zabiegów na ciało.

Karboksyterapia twarzy i okolic oczu Łódź

Wykonujemy karboksyterapię twarzy i okolic oczu w Zgierzu, który znajduje się ok. 15 km od Łodzi. Zabieg ten spotyka się z wieloma pozytywnymi opiniami. Jest to spowodowane tym, że efekty pojawiają się szybko, twarz wygląda młodziej, a pacjenci są zadowoleni. Przywróć swojej twarzy młody wygląd. Zapraszamy wszystkich klientów z Łodzi, Zgierza i okolic.

Możliwość płatności ratalnej

W naszym salonie masz możliwość płatności ratalnej. Wykorzystaj ją na zabiegi od 100 do 5000 zł. 

Nie musisz już dłużej czekać z realizacją swoich marzeń! Przyznawalność to aż 95%.

W gabinecie nie musisz mieć ani karty, ani gotówki. Wystarczy, że zostawisz nam swój numer telefonu, a pracownicy MediPay skontaktują się z Tobą ustalając wszystkie szczegóły. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do zakładki “Płatność ratalna”.