Biostymulacja – mówiąc najbardziej skrótowo jest to seria zabiegów mających na celu pobudzenie naszych tkanek do działania, dzięki czemu będą ona bardziej napięte, elastyczne, wzmocnione, nasza skóra stanie bardziej rozświetlona, zagęszczona, odmłodzona. Biostymulacja tkankowa jest skuteczną metodą w zapobieganiu powstawania zmarszczek, niwelowaniu zmarszczek już powstałych.

Jak wygląda zabieg?

Kopia IMG_0893-Edit

Szczegółowy przebieg zabiegu uzależniony jest od rodzaju podawanego biostymulatora. Przed każdym zabiegiem wykonujemy  szczegółowy wywiad zdrowotny z pacjentem, ustalamy wskazania i przeciwskazani. Substancje biostymulującą podajemy za pomocą technik mezoterapii igłowej, z użyciem  igły lub kaniuli. Sam zabieg trwa 15-60  minut, zaczynamy od demakijażu i kolejno wykonujemy  dezynfekcję, obserwację mimiki i  wyznaczenie punktów podania. Ilość podanego preparatu i gęstość podań zawsze określamy indywidualnie dla każdego pacjenta. Znieczulanie obszarów zabiegowych trwa ok 20-40 minut.

Co ile należy powtarzać zabieg?

Przyjmujemy zasadę, iż  powtarzalność zabiegu uzależniona jest od  wyjściowej kondycji skóry, reakcji tkanek na podawane produkty, stylu życia pacjenta i oczekiwanych efektów. Zawsze należy wykonać całą serię zabiegów w odstępach czasu 3 tygodnie do nawet 3 miesięcy, zabiegi przypominające co 4 miesiące do nawet 2 lat. Każdy element terapii omawiamy w trakcie wizyty w salonie.

Jakie partie ciała poddajemy zabiegowi?​

Jeśli nie ma przeciwskazań, biostymulatory możemy stosowań na wszystkich obszarach naszego ciała. Najczęściej stosujemy je na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach.

Kiedy widać efekt?

Efekty działania  biostymulatorów widać po ok 3 miesiącach, są one uzależnione od rodzaju preparatu jakim wykonujemy zabieg.

Wskazania do użycia biostymulatorów

Preparaty biostymulujące dedykowane są każdemu pacjentowi, oferta skutecznych terapii jest bardzo bogata. Ważne przy doborze biostymulatorów jest ocena problemów skóry z jaką podejmujemy pracę oraz poznanie oczekiwań pacjenta. Biostymulatory działają w obszarach wypłacenia zmarszczek, nawilżenia, zagęszczenia, rozświetlenia, odżywienia, regeneracji.

Przeciwskazania bezwzględne do użycia biostymulatorów

Polecamy także

Rekonstrukcja włosów Joico

Oferujemy także profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów, dla wszystkich Pań które marzą o zdrowych i lśniących włosach. Joico przeznaczony jest do pielęgnacji i odbudowy włosów zniszczonych, osłabionych, łamliwych, szorstkich, suchych i matowych.

Jak należy postępować po zabiegu?

Zabieg z użyciem biostymulatorów jest zabiegiem o zmiennej fazie rekonwalescencji. Po zabiegu na twarzy może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk utrzymujący się kilka dni, krwiaczki i zgrubienia. Wszystkie zalecenia są bardzo szczegółowo omawiane w trakcie wywiadu przed zabiegiem. Do najważniejszych należą: nie dotykamy miejsc ostrzykniętych, przez 72h nie latamy samolotem, przez tydzień nie spożywamy alkoholu, nie palimy papierosów, nie chodzimy do sauny , nie wykonujemy intensywnych  ćwiczeń fizycznych.

Możliwość płatności ratalnej

W naszym salonie masz możliwość płatności ratalnej. Wykorzystaj ją na zabiegi od 100 do 5000 zł. 

Nie musisz już dłużej czekać z realizacją swoich marzeń! Przyznawalność to aż 95%.

W gabinecie nie musisz mieć ani karty, ani gotówki. Wystarczy, że zostawisz nam swój numer telefonu, a pracownicy MediPay skontaktują się z Tobą ustalając wszystkie szczegóły. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do zakładki “Płatność ratalna”.