Dłonie to wizytówka każdej kobiety, a zadbane paznokcie są ich nieodłącznym elementem. Zespół naszych stylistek sprawi, że Twoje paznokcie będą zachwycać, a skóra dłoni nabierze blasku. 

Wykonujemy manicure hybrydowy kombinowany (pod skórki), dzięki czemu dłużej nie zauważysz odrostu!

Manicure - w salonie Ikhakima Beauty

Pracujemy jedynie na najlepszych produktach znanych światowych marek, a mnogość kolorów i bogactwo wzorów zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Nie używamy naklejek! Wszystkie zdobienia malujemy ręcznie, np. przy pomocy akwareli. Nasz zespół nieustanie podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach i warsztatach u wiodących instruktorów w całej Polsce.
Podstawą w naszym salonie jest bezpieczeństwo – posiadamy własny autoklaw, a wszystkie narzędzia, których używamy są wysterylizowane i otwierane z pakietów przy klientce!

U nas standardem pracy jest manicure kombinowany, czyli tzw. “pod skórki”, dzięki czemu przez dłuższy czas nie zauważysz odrostu! 
Oddając swoje dłonie w nasze ręce – możesz być pewna wspaniałego efektu. W naszym salonie znajdziesz bogatą ofertę zabiegów dedykowanych Twoim dłoniom i paznokciom.

Rodzaje manicure:

Manicure hybrydowy kombinowany

Wykonywany pod skórki, dzięki czemu dłużej nie widać odrostu z nadbudową płytki (paznokieć zostaje nadbudowany specjalną bazą – dobieraną do rodzaju płytki), tak aby nadać mu prawidłowy kształt). Stosuje się lakier hybrydowy utwardzany w lampie UV. Wszystkie zdobienia są malowane ręcznie, pracujemy również na akwarelach. Wykonujemy french, babyboomer, ombre, zdobienia ślubne.

Manicure męski

Klasyczny, bez malowania – przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którzy chcą zadbać o swoje dłonie. Polega on na odpowiednim opracowaniu skórek, wyrównaniu naturalnego paznokcia, kończąc zabieg nałożeniem maski nawilżającej.

Manicure SPA

Polega na wykonaniu manicure hybrydowego. Następnie dłonie poddawane są peelingowi oraz nakładana jest specjalna maska nawilżająca lub parafina. Na koniec zabiegu stylistka przeprowadza relaksujący masaż dłoni. 

Przedłużenie paznokci żelem

Dedykowane jest kobietom, które chciałyby mieć dłuższe paznokcie niż ich naturalne. Składa się z przedłużenia paznokci żelem na formie oraz wykonaniu manicure hybrydowego.

Manicure - nasze realizacje

Polecamy także

Pedicure hybrydowy

W salonie Ikhakima Beauty możesz zadbać o dłonie i stopy podczas jednej wizyty. Zapraszamy na pedicure męski, hybrydowy i SPA z dodatkowym nawilżeniem stóp. 

Manicure Łódź

Nasz Salon znajduje się w Zgierzu, czyli ok. 15 km od Łodzi. Oferujemy profesjonalne wykonanie manicure przez stylistki, które kochają swoją pracę. Proponujemy piękny manicure różnego rodzaju, przyjazną atmosferę i doradztwo. Zapraszamy osoby, które mieszkają w Łodzi, Zgierzu i w całym województwie łódzkim.

Stanowiska Manicure